Coca-Cola HBC третій рік поспіль визнають світовим лідером в галузі напоїв за індексом Доу-Джонса

П'ятниця, 9 вересня 2016, 13:40

PROMOTED

Цуг, Швейцарія – 8 вересня, 2016 – Coca-Cola HBC, провідного ботлера брендів The Coca-Cola Company, було визнано лідером у сфері сталого розвитку в індустрії напоїв за результатами оприлюдненого сьогодні звіту DJSI. Компанія отримала загалом 90 балів, що на 40 балів вище за середній показник у галузі і на 3 бали вище минулого року.

Вже дев’ятий рік поспіль Coca-Cola HBC включено до глобальної оцінки, як результат відмінних досягнень у сфері сталого розвитку у 2015 році. Протягом року Coca-Cola HBC продовжила знижувати вплив на довкілля і досягла зменшення викидів вуглекислого газу на двозначне число. Водночас, компанія ще більше скоротила кількість води, що використовується для виробництва 1 літру готового напою, і пакувальних матеріалів, попри зростання виробництва і продажів. У 2015 році Coca-Cola HBC стала однією з 12 компаній у всьому світі, яка встановила науково обґрунтовані цілі щодо скорочення викидів вуглекислого газу для прямих і непрямих операцій. Встановлення внутрішніх умовних цін на воду і вуглекислий газ у 2015 році, а також регулярна звітність зі сталого розвитку – це практичні шляхи, завдяки яким Coca-Cola HBC підтримує глобальну діяльність з досягнення Цілей Сталого Розвитку, прийнятих ООН.

Coca-Cola HBC є найбільш диверсифікованим ботлером в системі компаній Coca-Cola, обслуговуючи близько 600 млн споживачів у 28 країнах (розвинених і тих, що розвиваються) на 3 континентах. Компанія інвестувала €8,2 млн – або 2,3% від прибутку до оподаткування у 2015 році – у покращення добробуту громад, зосередившись на трьох напрямах: підтримка активного способу життя, захист навколишнього середовища і водних ресурсів та розвиток молоді. Ця діяльність ведеться у співпраці з понад 230 неурядовими організаціями.

Ключові показники діяльності у 2015 році:

  • 33 311 співробітників
  • 43 000 постачальників
  • €1,3 млрд витрачено на прямі закупівлі
  • €271 млн загальна сума сплачених податків
  • 11,7% скорочення прямих викидів вуглекислого газу порівняно з попереднім роком
  • Покращення коефіцієнту енерговикористання на 7,2% у порівнянні з минулим роком
  • 19,4% збільшення вторинного використання ПЕТ у порівнянні з минулим роком
  • 87% індекс сталої залученості персоналу

Дізнатися більше про діяльність Coca-Cola HBC у сфері сталого розвитку можна за посиланням http://coca-colahellenic.com/en/sustainability/.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!