Під санкції США потрапили Азаров і будівельники Керченського мосту

Четвер, 8 вересня 2016, 12:22

У переліку компаній і організацій, які потрапили під нові санкції США, є "Комітет порятунку України", заснований екс-прем'єром України Миколою Азаровим після втечі з України.

Про це повідомляє "Голос Америки".

Видання нагадало, що загалом в перелік через порушення міжнародного права і розпалювання конфлікту на Сході України потрапила 81 компанія, яка діє у Росії, Індії, Гонг-Конгу і Криму.

Санкціями обмежуються поставки цим організаціям товарів або технологій, вироблених у США або за участю американських компаній чи осіб. Серед них – 11 компаній російського оборонпрому, 51 підконтрольна "Газпрому" компанія і 7 підприємств у тимчасово окупованому українському Криму, які також пов’язані з російським оборонним сектором.

Вісімнадцять з вище наведених компаній, у тому числі підрядники на будівництво Керченського мосту, виявилися фігурантами цього списку через роботу в Криму.

На думку американського уряду, дії цих організацій, а саме – захоплення влади в Криму, підірвали демократичний процес в Україні, несуть загрозу її миру і стабільності, а також загрозу безпеці США.

Як пояснив вашингтонський юрист Джин Берд, комітет Азарова і він особисто тепер не можуть мати будь-яких комерційних зв'язків із громадянами або резидентами США, а їх майно, яке перебуває під контролем американців, тепер заморожене.

"Це включає також заощадження в американських доларах, які у них можуть бути в іноземних банках, оскільки фонди, деноміновані в американських доларах, зберігаються на кореспондентських рахунках в американських банках", – сказав він.

Як відомо, раніше санкції проти Росії розширили США і ЄС.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!