"Ощадбанк" відстояв право на торгову марку "Сбєрбанк"

Вівторок, 27 вересня 2016, 19:22

21 вересня 2016 року Київський апеляційний господарський суд відмовив ПАТ "Сбєрбанк" в задоволенні апеляційної скарги у справі про дострокове припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг "Сбєрбанк" ПАТ "Ощадбанк".

Про це на своїй сторінці в Facebook написав партнер патентно-юридичної агенції "Дубинський і Ошарова" Ярослав Огнев'юк.

За його словами, апеляційна скарга була подана на рішення госпсуду Києва, яким суд раніше відмовив ПАТ "Сбєрбанк" в задоволенні позовних вимог до ПАТ "Ощадбанк" та Державній службі інтелектуальної власності України.

Як відомо, 27 травня 2016 ПАТ "Сбєрбанк" подав позов про дострокове припинення дії свідоцтва України на знак для товарів і послуг "Сбєрбанк" для всіх послуг 36 класу МКТП.

"Спільно з юридичним департаментом клієнта, юристи Агентства зібрали належні докази, що підтверджують використання торгової марки в рекламі, в діловій документації, в Інтернеті, а також під час пропозиції до надання послуг", - написав він.

Крім того, представники позивача намагалися переконати суд, що надані докази не є належними, а використання торгової марки було недобросовісним.

"У свою чергу, апеляційна інстанція погодилася з аргументованою і переконливою позицією юристів Агентства про необгрунтованість тверджень позивача. Таким чином, ПАТ "Ощадбанк" відстояв своє право на торгову марку "Сбєрбанк" на території України", - підсумував він.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!