Рева запевнив, що субсидії не скасують, а перерахують

П'ятниця, 23 вересня 2016, 11:11

В разі збільшення кількості зареєстрованих осіб субсидію не скасують, а перерахують.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр соціальної політки Андрій Рева.

"Суттєвих змін в системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов’язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім’ї, діє в Україні з лютого 2015 року", - написав він.

За його словами, постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабмін лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства. 

"Відтак, якщо громадяни протягом місяця самостійно не повідомили про збільшення кількості зареєстрованих у житловому приміщенні людей, органи соціального захисту населення у разі виявлення такого порушення мають право призупинити, а не скасувати, нарахування допомоги на сплату житлово-комунальних послуг", - уточнив міністр.

Рева зазначає, що після уточнення інформації перераховується розмір житлової субсидії.

"У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб, в залежності від соціального статусу та доходів людини, що прописалася, субсидія на сім’ю може бути збільшена або зменшена. Тому що, відповідно до формули розрахунку субсидії, розмір допомоги залежить від сукупного доходу сім'ї: чим більша кількість членів сім'ї та її сукупний дохід, тим меншою є компенсація держави за комунальні послуги", - підсумував Рева.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"