Google представила конкурента WhatsApp і Telegram

Середа, 21 вересня 2016, 13:14

Компанія Google запустила месенджер Allo.

Про це пише AIN.

Як пише видання, його вже можна скачати в Google Play і App Store.

Як і більшість сучасних месенджерів, він вміє пересилати картинки і стікери, працює з груповими чатами.

Однією з його основних відмінностей - інтегрований Google Assistant, з яким можна спілкуватися в вигляді чатботу. Щоб почати розмовляти з ним, досить ввести @google.

З його допомогою можна будувати плани з друзями - досить додати бота в груповий чат, і він підкаже дані про довколишні ресторанах, час сеансів кіно, прокладе маршрут, підкаже погоду, знайде смішне відео або картинку і т.д.

Ще одна з функцій месенджера - Smart Reply. Вона покликана заощадити час і працює на те, що додаток аналізує відповіді користувача і потім видає підказки, базуючись на тому, які вислови користувач вживає частіше. Ця функція російською поки недоступна.

В месенджері за замовчуванням повідомлення не шифруються (як в WhatsApp), але можна включити режим інкогніто. Це захистить чат за допомогою наскрізного шифрування, дасть можливість використовувати приховані оповіщення і вибирати термін зберігання повідомлень.

Як і в багатьох месенджерах сьогодні, в Allo можна пересилати картинки, додаючи на них свої малюнки або текст. 

Компанія анонсувала месенджер ще в травні цього року, на конференції для розробників Google I/O. Мессенджер вийшов як раз перед наступним великим релізом від Google - новою лінійкою смартфонів, яку покажуть 4 жовтня.

Нагадаємо, минулого тижня всі користувачі iPhone і iPad змогли оновитися до десятої версії iOS. Одна з її особливостей - оновлений месенджер.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua