Україна за "кіотські" кошти купуватиме гібридні авто для Нацполіції

Середа, 21 вересня 2016, 11:56

Україна успішно провела переговори з японськими компаніями щодо продовження дії договорів купівлі/продажу одиниць установленої кількості в рамках Кіотського протоколу, які закінчилися у лютому 2016 року.

Як і планувалося, "кіотські" кошти будуть спрямовані на технічне переоснащення патрульних автомобілів для Національної поліції України, йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну.

"Мінприроди на доручення Кабміну успішно провело переговори з японськими компаніями щодо можливості спрямування 956 млн грн на придбання автомобілів з гібридною силовою установкою у розмірі 100% від всього залишку коштів. Це гроші, які надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу", – зазначив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він подякував японській стороні за співпрацю й відзначив, що нові гібридні автомобілі мають унікальні технічні характеристики і поєднують в собі бензиновий та два електромотори (сучасна технологія електрокара i-MiEV).

"Це автомобілі з гібридною установкою. Вони значно скорочують викиди парникових газів і є набагато безпечнішими для довкілля. Світовий автопром усе частіше орієнтується на створення екологічних автомобілів, які дозволяють максимально економити невідновлювані енергоресурси та зводять до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище", – прокоментував міністр.

Нагадаємо, 27 травня на позачерговому засіданні Кабміну було ухвалено рішення про використання залишку отриманих від Японії "кіотських" коштів на закупівлю гібридних автомобілів для Нацполіції.

"651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою надійде до патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції", – зазначив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Раніше "кіотські" кошти були, зокрема, використані для модернізації рухомого складу київського метрополітену (близько 1,9 млрд грн) і модернізацію парку автомобілів Міністерства внутрішніх справ (понад 0,5 млрд грн).

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua