ГПУ взялася за Насірова через борги "Укрнафти" - ЗМІ

Середа, 21 вересня 2016, 11:35

Генпрокуратура України розпочала досудове розслідування у справі про невиконання службових обов'язків головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим.

Про це свідчить відповідь Генпрокуратури, адресована народним депутатам Андрію Журжію і Вікторії Войціцькій, який вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, пише OilNews.

"Генпрокуратура за результатами розгляду моєї і Журжія заяви про вчинення кримінального злочину головою ДФС відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання посадовими особами ДФС законних вимог народних депутатів України", - повідомила нардеп.

Вона зазначила, що протягом восьми місяців депутати так і не змогли отримати від ДФС інформацію щодо суми податкового боргу зі сплати рентної плати за користування надрами окремо по кожному об'єкту надр ПАТ "Укрнафта".

 

"Ненадання головою ДФС запитуваної інформації є прямою перешкодою діяльності народних депутатів України", - підкреслила Войціцька.

Як повідомлялося, 21 квітня 2016 НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо посадових осіб ДФС за службове підроблення офіційних документів. А в кінці травня НАБУ завело справу стосовно голови Державної фіскальної служби Романа Насірова за фактами, що стосуються ПАТ "Укрнафта".

Крім цього, в кінці травня головне слідче управління Генпрокуратури почало досудове розслідування у справі про невиконання службових обов'язків головою наглядової ради ПАТ "Укрнафта" Андрієм Коболєвим.

Нагадаємо, що за станом на 1 липня 2016 року заборгованість ПАТ перед державним бюджетом збільшилася до 15,3 млрд грн (з урахуванням пені та штрафних санкцій).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua