"Укрзалізниця" домовилася про співробітництво з Siemens і Pesa

Вівторок, 20 вересня 2016, 20:39

Глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун підписав меморандуми про співпрацю з компаніями Siemens і Pesa Bydgoszcz.

Церемонія підписання відбулася в Берліні на міжнародній виставці залізничного транспорту InnoTrans 2016, повідомили в компанії, пише ЦТС.

Меморандум з німецькою компанією Siemens повинен стати основою для подальшої співпраці, зокрема, можливого укладення контрактів по проектам на поставку рухомого складу і обладнання для нього, обладнання та систем для залізничної інфраструктури, виконання технічних сервісних робіт, а також створення спільних виробництв.

Підписанню документа передували кілька зустрічей експертів "Укрзалізниці" і компанії Siemens, на останній з яких в липні цього року було прийнято рішення про підготовку та підписання відповідної угоди між сторонами про наміри щодо співробітництва.

Також Балчун підписав меморандум про співпрацю з Pesa Bydgoszcz - найбільшим в Польщі виробником рухомого складу.

Згідно з документом, можливі напрямки співпраці включають виготовлення і модернізацію рухомого складу, в тому числі локомотивів, дизельних, електричних тягових транспортних засобів та пасажирських вагонів.

Зараз "Укрзалізниця" експлуатує 11 рейкових автобусів і 2 двовагонних дизель-поїзда виробництва Pesa Bydgoszcz.

Як повідомлялося раніше, на оновлення і модернізацію рухомого складу "Укрзалізниці" передбачено як гроші європейських кредиторів, так і українські, загалом понад 150 млн євро.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua