Суд відклав апеляцію щодо мільйонного боргу ОПЗ

Вівторок, 20 вересня 2016, 19:29

Колегія суддів Одеського апеляційного госgсуду приступила 20 вересня до розгляду апеляційної скарги на рішення Господарського суду Одеської області про визнання 14 мільярдних боргів ОПЗ перед двома кіпрськими компаніями-кредиторами.

Про це повідомив "Укрінформу" представник апарату апеляційного суду Олексій Пропащенко, зазначивши, що розгляд апеляції по суті відкладено на двотижневий термін.

"Головуючий на засіданні суддя Владислав Лашин, який перевіряв участь та повноваження представників сторін у справі, встановив неявку до суду арбітражного керуючого ПАТ "Одеський НПЗ" Мілени Фоміної. З огляду на це, розгляд апеляції по суті колегія апеляційного господарського суду вирішила перенести. Наступне засідання призначено на 5 жовтня", - уточнили в суді.

Як відомо, 18 серпня колегія Господарського суду Одеської області ухвалила рішення задовольнити позовні заяви до ПАТ "Одеський НПЗ" з боку низки фірм-кредиторів.

У тому числі прийнято рішення про внесення до реєстру кредиторів нафтопереробного заводу російського ВТБ-банку і двох кіпрських компаній, що заявили про непогашений 14-мільярдний борг підприємства.

У свою чергу присутній на засіданні суду народний депутат Євген Дейдей висловив думку, що завдяки цьому рішенню суду бізнесмен Курченко і його російські подільники дістали змогу прибрати до рук активи одного з найприбутковіших підприємств України.

Нагадаємо, раніше голова ФДМУ Ігор Білоус заявив, що якщо "Одеський припортовий завод" не виставити на продаж цієї осені, то він просто стане банкрутом.

Раніше Білоус висловив думку, що стартова ціна "Одеського припортового заводу" не повинна перевищувати 150 млн доларів.

Він також повідомляв, що "Одеський припортовий завод" може відновити роботу з 1 жовтня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua