Видатки на МЗС у 2017 році пропонують збільшити на 1,3 мільярда

Понеділок, 19 вересня 2016, 20:06

У проекті бюджету на 2017 рік видатки для МЗС передбачено у сумі 4,042 млрд гривень, у тому числі за загальним фондом - 4,039 млрд гривень, за спеціальним - 2,590 млн гривень.

Такі дані містяться в проекті Держбюджету, опублікованому в понеділок на сайті Верховної Ради, повідомляє "Укрінформ".

У 2016 році на видатки для МЗС було закладено 2,701 млрд гривень.

У бюджеті, зокрема, передбачено для реалізації МЗС повноважень з проведення зовнішньої політики України, організація і контроль за діяльністю закордонних дипломатичних установ України виділити кошти держбюджету у сумі 30 млн гривень.

За бюджетною програмою "Фінансова підтримка забезпечення міжнародного позитивного іміджу України, заходи щодо підтримки зв'язків з українцями, які проживають за межами України" на 2017 рік по загальному фонду передбачено 77 млн гривень.

За рахунок цих коштів планується провести культурно-освітні та культурно-мистецькі заходи, видати наукові публіцистичні, художні твори та збірки для закордонних українців.

За бюджетною програмою "Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин" видатки загального фонду державного бюджету передбачені в обсязі 206,426 млн гривень.

За бюджетною програмою "Внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів" враховані кошти загального фонду державного бюджету у сумі 611,637 млн гривень.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!