Заступники Кубіва кажуть, що не узгоджували зміни до статуту "Нафтогазу"

Понеділок, 19 вересня 2016, 11:41

Заступники міністра економіки Степана Кубіва Юлія Ковалів, Максим Нефьодов та Наталія Микольська заявили, що питання змін до Статуту "Нафтогазу" з нами не обговорювалися та не узгоджувалися.

Про це йдеться у спільній заяві, опублікованій на сторінці у Facebook.

"Зміни до Статуту "Нафтогаз України", затверджені наказом Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, з нами не обговорювалися та не узгоджувалися. Ми не брали участі в ухваленні цього рішення. Ми готові взяти участь у пошуку конструктивного виходу з ситуації, що склалася", - йдеться у заяві.

Як відомо, 7 вересня Міністерство економічного розвитку і торгівлі вивело з-під контролю НАК "Нафтогаз України" здійснення закупівель ПАТ "Укртрансгаз", не повідомивши керівництво НАК "Нафтогаз України".

За інформацією прес-служби НАК, така зміна статуту поставила під загрозу укладення "Нафтогазом" кредитної угоди з залученням Світового банку (СБ) на суму 500 млн дол і є порушенням умов за кредитною угодою з ЄБРР і потенційним дефолтом по заборгованості, гарантованої державою.

Дії МЕРТ вже викликали занепокоєння Європейського банку реконструкції та розвитку.

У "Нафтогазі" заявили, що такі дії ставлять під загрозу виконання Плану реформи корпоративного управління "Нафтогазу".

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що рішення МЕРТ  може бути змінено внаслідок критики з Європи.

Як відомо, заступника міністра економічного розвитку та торгівлі Юлію Ковалів обрали головою наглядової ради НАК "Нафтогаз Україна".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!