Суд повторно заарештував 32 свердловини компаній Злочевського

Понеділок, 19 вересня 2016, 09:21

Печерський районний суд Києва 2 вересня повторно наклав арешт на 20 свердловин компанії "Еско-Північ" і 12 свердловин компанії "Перша газонафтова компанія", які входять до складу групи Burisma екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

Про це свідчать відповідні ухвали суду від 2 вересня, оприлюднені в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передають Українські Новини.

Арешти були накладені за клопотанням начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса.

Генпрокуратура стверджує, що посадові особи компаній групи Burisma протягом 2013-2014 років ухилялися від сплати податків на загальну суму 180 млн гривень.

Зокрема, у ТОВ "Еско-Північ" були арештовані 2 свердловини на Деркачівсько-Войтеновській площі, 5 свердловин - на Карайкозовському родовищі, 12 - на Рокитнянському родовищі і 1 - на Роганській площі (всі - Харківська область).

У ТОВ "Перша газонафтова компанія" заарештовані 12 свердловин на Пролетарському родовищі в Дніпропетровській області.

Крім того, суд заарештував 1 свердловину компанії "Сістемойлінженерінг" (належить кіпрській "Diloretio Holdings Ltd) на Водяновській площі в Харківській області.

Як повідомлялося, всі вищезгадані свердловини були арештовані судом 1 липня поточного року, але згодом ці рішення були оскаржені і арешти були зняті.

Burisma Holdings була заснована в 2002 році, до її складу входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, - енергосервісна компанія "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська газонафтова компанія" та "Алдеа".

Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобуток вуглеводнів в Україні.

Компанією володіє колишній міністр Микола Злочевський.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!