"Укртрансгаз" перед передачею в управління МЕРТ оголосив тендери на 4 мільярди

Субота, 17 вересня 2016, 15:21

Структурні підрозділи "Укртрансгазу" призначили на листопад три великі тендери на реконструкцію компресорних станцій на очікувану суму 4,12 млрд гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

УМГ "Прикарпаттрансгаз" призначило на 15 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Ананьїв" газопроводу "Ананьїв-Тираспіль-Ізмаїл" очікуваною вартістю 1,41 млрд грн. Оголошення було опубліковано 5 вересня.

УМГ "Черкаситрансгаз" призначило на 18 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Задніпровська" очікуваною вартістю 1,35 млрд гривень. Оголошення опубліковано 13 вересня.

Також "Черкаситрансгаз" призначило на 22 листопада аукціон по реконструкції компресорної станції "Південнобузька" вартістю 1,36 млрд гривень. Це оголошення оприлюднене 14 листопада.

У тендерній документації по реконструкції "Південнобузької" вказано, що учасники тендерів мають надавати електронні банківські гарантії, а банком бенефіціара вказано "Діамантбанк" Давида Жванії.

У якості забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем торгів має бути внесено заставу на рахунок замовника у державному "Укргазбанку" у розмірі 0,1% від вартості договору.

Також повідомляється, що підрядник отримає аванс у розмірі 40% від вартості основного обладнання, що постачається на реконструйовані станції.

Єдиним виробником обладнання для повної реконструкції газових компресорних станцій в Україні є Сумське науково-виробниче об’єднання, контрольоване групою Костянтина Григоришина.

Як повідомлялося, МЕРТ, не повідомивши керівництво НАК "Нафтогаз України" своїм наказом від 7 вересня оновив статут "Нафтогазу", перебравши на себе функції з управління "Укртрансгазом", тоді як раніше це входило в компетенцію правління "Нафтогазу".

Наказ Кубіва передбачає, що частину кроків по переводу "Укртрансгазу" у президентську вертикаль має виконати нинішній керівник компанії Ігор Прокопів, який раніше очолював Івано-Франківську міську організацію партії "Фронт змін" Яценюка.

В залежності від швидкості реалізації наказу Кубіва буде визначатись чий менеджмент в "Укртрансгазі" буде визначати переможців вищезгаданих тендерів і проводити передплату по контрактам.

13 вересня Кубів також видав наказ про виведення закупівель "Укртрансгаз" з-під контролю "Нафтогазу України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!