МЕА погіршило прогноз світового попиту на нафту

Вівторок, 13 вересня 2016, 14:30

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) погіршило свій прогноз щодо зростання попиту на нафту в світі в 2017 році на 0,2 мільйона барелів на добу - до 97,3 мільйона барелів проти 97,5 мільйона барелів на день в серпневому прогнозі.

Про це йдеться в щомісячній доповіді МЕА, передає "Прайм".

Прогноз щодо 2016 року був також переглянутий у бік зниження - до 96,1 мільйона барелів на день з 96,3 мільйона барелів.

На думку аналітиків МЕА, досягнення балансу світового ринку нафти затягується, пропозиція на ринку продовжить перевищувати попит ще принаймні протягом першої половини наступного року.

"Наш прогноз в доповіді передбачає, що динаміка попиту та пропозиції не зможе істотно змінитися в найближчі місяці. В результаті пропозиція буде перевищувати попит принаймні в першій половині наступного року", - говориться в доповіді.

"Світові запаси нафти будуть продовжувати зростати: запаси в країнах ОЕСР в липні перевалили за 3,1 мільярда барелів. Що стосується повернення ринку до балансу, схоже, що нам, можливо, доведеться почекати ще деякий час", - повідомляє МЕА.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!