Uber підніме ціни на таксі в Києві

Вівторок, 13 вересня 2016, 10:01

Сервіс таксі Uber піднімає вартість послуг в Києві.

Про це пише delo.ua.

Як зазначається, Uber вводить динамічні коефіцієнти - це автоматизована система, заснована на простих принципах попиту та пропозиції.

Коли попит користувачів на поїздки перевищує кількість вільних партнерів-водіїв, ціна буде автоматично підвищуватися на множник (динамічний коефіцієнт).

Більш висока ціна дозволить залучити більше водіїв на платформу саме тоді, коли вони найбільш необхідні жителям міста, і швидко задовольнити високий попит.

Тарифи, які формуються із застосуванням динамічних коефіцієнтів, називаються піковими. Тарифи автоматично повертаються до колишніх, як тільки кількість автомобілів на платформі стає достатньою.

Коли користувачі роблять замовлення під час пікових тарифів, система завжди повідомляє їм про це великим жирним шрифтом, а також просить вручну ввести той коефіцієнт, який був вирахований за необхідне для застосування до тарифу.

Тільки після того, як коефіцієнт був введений вручну і було дано згоду на поїздку за таким тарифом, замовлення буде виконано.

Користувачам Uber в Києві також доступна функція, що дозволяє отримувати повідомлення, якщо пікові тарифи в вашому районі закінчаться протягом найближчих 30 хвилин.

Таким чином, стверджують в Uber, користувач повністю буде проінформований і у нього завжди буде вибір: зробити поїздку прямо зараз з застосуванням динамічних коефіцієнтів або почекати, поки попит на поїздки повернеться до нормального рівня.

Як відомо, "Економічна правда" раніше писала "Що необхідно знати про Uber".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!