Суд прийняв до розгляду позов МТС до Нацбанку

П'ятниця, 5 серпня 2016, 17:06

Окружний адміністративний суд Києва відмовився задовольнити клопотання представника Національного банку в залишенні без розгляду позовної заяви компанії "МТС-Україна" у справі "Платинум Банку".

Про це йдеться в ухвалі суду від 14 липня, передає FinClub.

Компанія "МТС-Україна" звернулася до суду з позовною заявою до Національного банку з проханням визнати незаконною бездіяльність НБУ щодо невжиття заходів реагування щодо віднесення "Платинум Банку" до категорії проблемних.

Таку вимогу оператор мобільного зв'язку висунув через невиконання банком зобов'язань з повернення депозиту.

Суд вважає необґрунтованими доводи НБУ про те, що "МТС-Україна" не має процесуальної дієздатності, оскільки остання є кредитором "Платинум Банку".

При цьому бездіяльність НБУ призвела до порушень прав і законних інтересів "МТС-Україна".

У зв'язку з цим суд відмовив Нацбанку в залишенні без розгляду позову компанії "МТС-Україна" і 1 серпня почався розгляд позову в Окружному адміністративному суді Києва.

Як повідомлялося, компанія "МТС Україна" просила суд визнати протиправною бездіяльність НБУ щодо неприйняття належних заходів реагування щодо віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії проблемних, внаслідок невиконання зобов'язань перед ПАТ "МТС Україна" за повернення коштів за договорами банківського вкладу, термін виконання яких настав протягом більш ніж 7 місяців.

Також компанія вимагала зобов'язати НБУ віднести ПАТ "Платинум Банк" до категорії проблемних.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!