АМКУ оштрафував виробника "Віагри"

Четвер, 4 серпня 2016, 16:11

Антимонопольний комітет оштрафував американську фармацевтичну компанію Pfizer на 20 400 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні АМКУ від 2 серпня, пише "Дело".

"Оштрафували компанія Pfizer Inc. (США) на 20 400 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді придбання контролю компанією Pfizer Inc. над компанією Hospira Inc. (США) шляхом приєднання компанії Perkins Holding Company (США) до компанії Hospira Inc. без отримання відповідного дозволу органів АМКУ, наявність якого необхідна", - йдеться в повідомленні АМКУ.

В Антимонопольному комітеті додали, що відповідний дозвіл вже видано.

Нагадаємо, що американська фармакологічна компанія Pfizer Inc. придбала конкуруючу Hospira Inc. приблизно за 17 млрд дол.

Угода розширить можливості Pfizer зі збуту ін'єкційних препаратів і менш дорогих версій складних ліків на основі біотехнологій.

Як говориться в повідомленні Pfizer, акціонери Hospira отримають по 90 дол за акцію, що на 39% більше ціни на закриття торгів у середу. Тим часом акції Pfizer подорожчали на 3,4%.

Hospira - один з лідерів американського ринку ін'єкційних препаратів і біоаналогів інноваційних лікарських засобів (біосімілярів), а також одна з перших фармкомпаній США, освоїла ці сегменти ринку в Європі і Австралії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua