Збиток Nokia в першому півріччі становив 1,2 мільярда євро

Четвер, 4 серпня 2016, 14:51

Збиток фінської Nokia Corp., одного з найбільших в світі виробників телекомунікаційного обладнання, що припадає на акціонерів головної компанії, за підсумками першого півріччя 2016 року становив 1,178 млрд євро проти прибутку в 524 млн євро роком раніше.

Про це йдеться в звітності компанії, передає "Прайм".

Збиток в перерахунку на акцію становив 0,21 євро проти прибутку в 0,14 євро в аналогічному періоді минулого року. При цьому, прибуток від продажів зріс - в 1,9 рази, досягнувши 11,082 мільярда євро.

Збиток Nokia у другому кварталі, що припадає на акціонерів головної компанії, досяг 665 млн євро після прибутку в 347 мільйонів євро в 2015 році. Збиток в перерахунку на акцію становив 0,12 євро проти прибутку в 0,09 євро роком раніше.

У той же час квартальний прибуток від продажів компанії в річному вираженні також зріс в 1,9 рази, до 5,583 мільярда євро.

"Результати Nokia у другому кварталі в основному співпали з очікуваннями і відображають хорошу роботу компанії в складних ринкових умовах і триваючому процесі інтеграції з Alcatel-Lucent", - наводяться в релізі до звітності слова президента і гендиректора Nokia Раджива Сурі.

Проте, компанія відзначає, що очікує за підсумками всього 2016 року зниження загальної виручки від продажів в річному вираженні. Рентабельність за операційним прибутком прогнозується в діапазоні 7-9%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!