Українські АН-178 полетять до Азербайджану

Понеділок, 29 серпня 2016, 08:59

ДП "Антонов" отримало тверде замовлення на постачання 10 літаків АН-178 авіакомпанії з Азербайджану.

Про це йдеться у повідомленні підприємства.

"Проведення сертифікаційних випробувань Ан-178 сьогодні одна з першочергових задач для нашого підприємства. Ми випробовуємо літак з застосуванням вимог європейських норм CS-25. Ми маємо тверде замовлення на постачання 10 таких літаків авіакомпанії з Азербайджану. На "Серійному заводі "Антонов" розпочато роботу з розгорнення виробництва Ан-178", - зазначає президент підприємства Коцюба.

 

Крім того, за його словами, в серпні, в рамках програми наземних випробувань транспортного літака Ан−178, були виконані випробування з завантаження/розвантаження легкої колісної самохідної техніки.

Дослідження проводилися з використанням трьох армійських позашляховиків HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) М1097А2.

Також, підтверджено заявлені можливості літака з заїзду-виїзду, розміщенню та швартування транспортного засобу в його вантажній кабіні.

Як відомо, до теперішнього часу Ан−178 виконав близько 100 польотів загальною тривалістю більше 160 годин.

 

Сьогодні літак готується до продовження льотних випробувань. Також планується провести завантаження/розвантаження вантажів на піддонах та в контейнерах.

 

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Україна і Азербайджан у майбутньому  планували налагодити спільне виробництво українських транспортних літаків АН-178.

Як відомо, на початку липня ДП "Антонов" представив на Міжнародному авіакосмічному салоні Фарнборо український транспортний літак Ан-178.

Ан-178 - багатоцільовий транспортний літак з максимальною вантажопідйомністю 18 тонн. Його унікальна особливість - можливість перевозити широкий спектр пакетованих вантажів (в контейнерах і на піддонах), включаючи морські контейнери.

Втілюючи в собі кращі характеристики літаків "Антонов", Ан-178 може базуватися на різних аеродромах, включаючи грунтові та високогірні.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua