"Укртрансгаз" витратить 190 мільйонів на оновлення автопарку

Четвер, 25 серпня 2016, 18:05

Оператор газотранспортної системи ПАТ "Укртрансгаз" до кінця поточного року планує оновити парк автотранспортної техніки підприємства на загальну суму 190 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба "Укртрансгазу".

Як зазначається, згідно плану заплановано придбати 215 одиниць транспорту.

"Гостра необхідність проведення таких дій пояснюється незадовільним станом автотранспорту (вантажні та спеціальні автомобілі), який використовується експлуатаційними службами зайнятими в ремонті магістральних трубопроводів та газорозподільних станцій", - йдеться у повідомленні.

Фахівці "Укртрансгазу" вважають, що за умови придбання хоча б 80-100 одиниць такої техніки річна економія на проведення ремонтів може скласти біля 4 млн. грн. та 5-10 млн. грн. на паливо.

На сьогодні парк вантажних та спеціальних автомобілів ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" налічує 2328 одиниць, середній вік яких складає 22 роки.

"Укртрансгазом" на 2016 рік передбачено виділення 28 млн. грн. на ремонт техніки стороннім підрядом та ще 28 млн. власними силами. Окрім цього існує необхідність проведення технічного обслуговування - 8 млн. грн (сторонній підряд) та 4 млн. грн. на матеріали і запчастини для обслуговування власними силами.

В результаті річні витрати на експлуатацію парку таких автомобілів складають декілька десятків мільйонів гривень, враховуючи паливо (22,6 млн. грн. за 2015 рік).

Також, "Укртрансгаз" планує купити легкові автомобілі, які відповідають екологічним стандартам Євро 5/6, з низькою витратою палива, великими міжсервісними інтервалами (15 тис. км і більше) та не вимагатимуть витрат на ремонт, принаймні біля 5-7 років експлуатації.

Процедури закупівлі будуть здійснюватись через систему ProZorro. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!