Реформи в "Укрзалізниці": пасажирів убезпечить охоронна компанія

Четвер, 25 серпня 2016, 13:09

Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" оголосило про створення "Залізничної охоронної компанії", метою якої є підняти рівень комфорту та безпеки для пасажирів до європейського.

Про це "Укрінформу" повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

"Керівництво ПАТ "Укрзалізниця" поставило завдання забезпечити рівень комфорту та безпеки для пасажирів до європейського рівня. Саме тому створено філію "Залізнична охоронна компанія", - повідомив начальник головного управління воєнізованої охорони ПАТ "Укрзалізниця" Володимир Лисенко.

"На першому етапі патрулюванням будуть охоплені великі вокзали та станції, у майбутньому - пасажирські поїзди. Впровадження нових ефективних форм охоронної діяльності, адаптованих до реалій сучасної оперативної обстановки має поліпшити ситуацію з безпекою у сфері залізничних перевезень у цілому", - додав він.

Нагадаємо, філія "Залізнична охоронна компанія" – спеціалізований підрозділ, створений у складі публічного акціонерного товариства "Українська залізниця".

На філію покладені завдання із забезпечення, у взаємодії з правоохоронними органами України, безпеки на вокзальних комплексах та інших важливих об’єктах залізниці, здійснення охорони на ділянках господарства  ПАТ "Укрзалізниця", які перебувають поза межами захисту підрозділів воєнізованої охорони та інше.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!