Сім'я "зятя Путіна" потрапила в рейтинг найбагатших кланів Росії

Четвер, 25 серпня 2016, 09:16

Сім'я Шамалових, яку пов'язують з президентом Володимиром Путіним, вперше потрапила до рейтингу найбагатших кланів Росії, що складається Forbes, з сукупним статком в 2,4 млрд доларів.

Рейтинг "Найбагатші сімейні клани Росії - 2016" Forbes опублікував у четвер, 25 серпня.

Статки 66-річного співвласника банку "Росія" Миколи Шамалова Forbes оцінює в 100 млн доларів. А статки його сина - 34-річного Кирила Шамалова - в 2,3 млрд доларів.

У рейтингу Шамалови зайняли четверте місце, поступившись сімейним династій Гуцерієвих, Ротенбергів і Ананьєвих.

Член кооперативу "Озеро" Микола Шамалов вважається другом президента Володимира Путіна і в 2014 році потрапив під санкції США і країн Заходу через анексію Криму Росією. Основа статків Шамалова-старшого - пакет акцій банк "Росія" в розмірі 10,2%.

Його молодший син Кирило одружений на Катерині Тихоновій, яку джерела Bloomberg і Reuters називають дочкою Путіна. Про їхнє весілля в грудні 2015 року розповіло агентство Reuters.

У березні 2016 року Шамалов-молодший вперше потрапив до рейтингу найбагатших бізнесменів Росії зі статком 1,2 млрд доларів. Він став наймолодшим учасником рейтингу.

Шамалов-молодший має частку в 21,3% в нафтохімічній компанії "Сибур". З моменту складання рейтингу мільярдерів капіталізація компанії зросла на 40%.

У зв'язку з цим статки Кирила Шамалова на дату складання рейтингу найбагатших сімей Росії 2016 року збільшились на 1,1 млрд доларів і оцінюються в 2,3 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!