Білоус: На акції шести обленерго вже є вісім потенційних покупців

П'ятниця, 19 серпня 2016, 14:15

Голова ФДМУ Ігор Білоус повідомив про наявність 8 потенційних покупців держпакетів акцій "Хмельницькобленерго", "Миколаївобленерго", "Харківобленерго", "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго" і "Черкасиобленерго", зазначивши, що з ними вже підписані договори конфіденційності.

Про це сказав Білоус на брифінгу в Києві, пише УНІАН.

"Хто саме, я не скажу, так як з ними підписані договори конфіденційності. Скажу тільки, що їх вісім. Я думаю, що їх буде ще три", - сказав Білоус.

Голова фонду зазначив, що шість інтересантів з восьми є іноземними інвесторами.

"Інтерес буде більше, якщо наші депутати проголосують закони про ринок електроенергії, про НКРЭКУ", - сказав він.

За словами Білоуса, приватизація обленерго почнеться в жовтні поточного року.

"З жовтня почнуться аукціони: жовтень, листопад і грудень - трьома групами по дві компанії", - повідомив глава Фонду держмайна.

За його словами, в першій групі будуть держпакети "Тернопільобленерго" і "Хмельницькобленерго", у другій - "Харківобленерго" і "Миколаївобленерго", у третій - "Запоріжжяобленерго" та "Черкасиобленерго".

Як повідомлялося. у квітні Фонд держмайна переніс дати аукціонів з продажу 70% акцій "Хмельницькобленерго", 70% "Миколаївобленерго", 65% "Харківобленерго", 50,9% "Тернопільобленерго", 60,2% "Запоріжжяобленерго" і 46% "Черкасиобленерго" на жовтень-грудень з червня-липня 2016 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!