Порошенко закликав інвестувати саме зараз і саме в Україну

Четвер, 18 серпня 2016, 15:54

Президент України Петро Порошенко закликав інвесторів саме зараз і саме в Україну інвестувати.

Про це він заявив в рамках робочого візиту до Львівської області, повідомляє прес-служба АП.

"Всі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ в країні, і рішучими діями, в тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати", - сказав Порошенко на будівельному майданчику.

 

Глава держави навів приклади успішного інвестування в Україну за останній час, зокрема нагадав про нещодавнє відкриття заводу японської компанії Fujikura.

За словами президента, цей приклад приходу іноземного інвестора не лише став успішним, а й слугував залученню нових інвестицій в нашу країну, зокрема й до Львівської області.

"Німецькі і французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами незалежність, якій за кілька днів виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків і за наше європейське майбутнє", - зауважив президент.

Президент особливо подякував інвесторам за віру в Україну.

"Те що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну", - зазначив він.

Нагадаэмо, заводи концерну Nexans розташовані у понад 30 країнах світу на 5 континентах.

В Україні це вже третій завод, який буде збудовано у місті Броди Львівської області.

Підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2017 року і створить 2 тис. робочих місць. Продукцією підприємства користуються всесвітньо відомі компанії, зокрема концерн BMW.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!