Податківці ліквідували конверт, який "спеціалізувався" на купівлі цінних паперів

Середа, 17 серпня 2016, 17:11

Співробітниками податкової міліції Києва ліквідовано конвертаційний центр, який "спеціалізувався" на купівлі цінних паперів.

Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

"Встановлено групу осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності зареєстрували ряд транзитно-конвертаційних суб’єктів підприємницької діяльності", - повідомляє прес-служба.

Як наголошується, схема конвертації полягала в наступному: грошові кошти підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки фіктивних суб’єктів господарської діяльності, які підконтрольні фігурантам справи, нібито за придбання цінних паперів.

"Після цього вказані кошти конвертували та за допомогою банківських карток знімали готівкою для передачі замовникам за винятком винагороди 3,5-6% за конвертацію", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки, через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, становив понад 200 млн гривень, ймовірні втрати бюджету складають близько 36 млн гривень.

"В ході проведення слідчо-оперативних заходів, проведено 11 обшуків в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в автомобілі організатора конвертаційного центру", - заявили у ДФС.

"За результатами обшуків виявлено та вилучено 1,1 млн гривень готівкою, 7 печаток, 18 мобільних телефонів, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та документацію, яка свідчить про протиправну діяльність. Слідчі дії тривають", - йдеться у повідомленні.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!