ЄС виділив 3 мільйони євро на розвиток сільського господарства в Україні

П'ятниця, 8 липня 2016, 15:06

Європейський Союз виділив 3 млн євро на допомогу Україні в реалізації до 2020 року проектів Стратегії розвитку сільського господарства.

Про це повідомила УНІАН заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька.

"Проект розрахований на три роки. Єврокомісія надаватиме технічну допомогу і допомагатиме в реалізації Стратегії 2020. Сума проекту 3 млн євро", - сказала Рутицька.

Вона зазначила, що реалізація Стратегії 2020 загалом обійдеться в 300 млн доларів.

"Проект передбачає можливість залучення донорів на програми, які ввійшли в Стратегію, приблизна вартість яких, за нашими оцінками, становить 300 млн доларів", - зазначила заступник міністра.

Як повідомлялося, Національна рада реформ схвалила Стратегію розвитку сільського господарства до 2020 року в грудні минулого року.

Документ розроблявся за участю представників Євросоюзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Світового банку, а також інших організацій і країн.

Серед очікуваних результатів виконання програми в міністерстві відзначали зростання обсягів експорту сільгосппродукції на 3-4% на рік і збільшення експортних можливостей харчової промисловості України на ринку ЄС на 5-7%.

Крім цього, Мінагропрод розраховує за рахунок виконання програми збільшити виробництво продуктів харчування в країні на 6-8%, а дитячого харчування - на 9%.

При цьому в міністерстві очікують збільшення обсягів споживання основних продуктів харчування в країні на 3-7%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!