В компанії Злочевського кажуть, що готові до співпраці з ГПУ

П'ятниця, 8 липня 2016, 10:39

Група компаній Burisma, підконтрольна Миколі Злочевському, заявляє про готовність співпрацювати з правоохоронними органами в рамках розслідування справи за ухилення від сплати податків.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

У прес-службі Burisma відзначають, що підтвердженням готовності є відкритість компаній і співробітників групи, продемонстрована під час проведення обшуків і перевірці документації.

"Група завжди була відкритою у своїй роботі, тому в разі виявлення порушень і доведення їх правомірності в суді Burisma гарантує виплату всіх необхідних донарахованих платежів... В рамках здійснення своєї діяльності компанія має десятки партнерів і підрядників: якщо в процесі слідства будуть виявлені їх несумлінні дії, Burisma заявляє про готовність сприяння у виявленні і доведенні до суду порушень", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, за останні два роки операційними компаніями, що входять в Burisma, було сплачено 4,1 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів, а інвестиції в розвиток газодобувних підприємств України за цей період склали понад 5 млрд грн.

При цьому Burisma закликає ГПУ та іншим органам державної влади не блокувати роботу газовидобувних підприємств групи, оскільки це може спричинити за собою зниження видобутку українського газу, зменшення надходжень до держбюджету, падіння інвестицій в галузь і втрату робочих місць співробітниками підприємств.

Burisma Holdings володіє українськими видобувними компаніями "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська нафтогазова компанія" і "Алдеа".

У портфелі Burisma також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському та Азово-Кубанському басейнах.

Всього компанія володіє і розробляє 20 ліцензій на видобуток вуглеводнів в Україні, і 99% видобутку припадає на природний газ.

Як відомо, Микола Злочевський був міністром екології в уряді Миколи Азарова з липня по грудень 2010 року. Був членом Партії регіонів.

Нагадаємо, до складу правління Burisma входять, зокрема, син віце-президента США Хантер Байден і екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!