Ціна золота пробила черговий максимум з березня 2014 року

Середа, 6 липня 2016, 20:36

Вартість золота в середу продовжує зростати, пробивши чергову максимальну позначку з 17 березня 2014 року, так як інвестори продовжують скуповувати безпечні активи через побоювання впливу Brexit на світову економіку.

Про це свідчать дані торгів, передає "Прайм".

Станом на 17:30 ціна серпневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex росла на 11,7 долара, або на 0,86%, до 1370,40 долара за тройську унцію.

При цьому раніше вона сягала позначки в 1378 доларів, що є максимумом з 17 березня 2014 року. Вартість вересневого ф'ючерсу на срібло піднімалася на 1,10% - до 20,13 долара за унцію.

Невизначеність і побоювання, що зберігається на ринках, щодо того, що Brexit призведе до тривалого періоду слабкого зростання світової економіки, продовжують підтримувати зростання попиту на безпечні активи, до яких традиційно відносять дорогоцінний метал.

"Прямо зараз попит на безпечні активи на кшталт золота є домінуючим. У інвесторів є побоювання занадто великих ризиків, тому вони звертаються до золота", - прокоментував директор Commtrendz Risk Management Гнанасекар Тіагараян.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!