Заступник Гонтаревої йде з Нацбанку

Середа, 6 липня 2016, 09:47

З 1 серпня 2016 року Владислав Рашкован завершує роботу на посаді заступника Голови Національного банку України.

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

За словами голови НБУ Валерії Гонтаревої, Рашкован узяв активну участь у реформуванні банківської системи та проведенні внутрішньої трансформації Національного банку в найвідповідальніший етап розвитку нашої країни.

"Найскладніший етап реформування пройдено - ми заклали фундамент сучасного європейського центробанку, стабілізували банківську систему та перейшли від вирішення проблем минулого до повноцінного розвитку банківської системи. Процес реформ триває, вони вже стали незворотними. За цей час Національний банк став лідером реформ у державі, а Рашкован - справжнім агентом змін у перебудові фінансового сектору", - зазначила вона.

Крім того, Гонтарева зазначила, що дуже цінує відданість Рашкована справі реформування банківської системи та нашим принципам, цілям і цінностям.

"Сподіваюсь, що зможу бути корисним для команди Національного банку і надалі - ми продовжуватимемо співпрацювати як однодумці та генератори змін і реформ в країні", - сказав Рашкован.

Нагадаємо, 25 листопада 2014 року Нацбанк призначив в. о. заступника голови НБУ Владислава Рашкована.

Нагадаємо, З 2006 до 2013 року Рашкован був керівником бюро макроекономічних досліджень, директор управління проектів та розвитку бізнесу, член правління ПАТ "УніКредит Банк", керував процесом приєднання ПАТ "УніКредит Банк" до ПАТ "Укрсоцбанк".

З 2013 до 2014 року - директор центру забезпечення діяльності та організації ПАТ "Укрсоцбанк".

У квітня 2014 року очолив Департамент стратегії та реформування банківської системи Нацбанку.

З 8 квітня 2014 року - член Правління Нацбанку.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!