Радником "Альфа-Банку" став керуючий директор лондонської "дочки" СКМ

Понеділок, 4 липня 2016, 20:05

Радником Альфа-Банку (Київ) з розвитку корпоративного бізнесу та стратегічного розвитку призначений керуючий директор SCM Advisors (UK) Limited Ілля Архипов.

Про це повідомляється в коментарі прес-служби фінустанови агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ілля Архипов приєднався до команди Альфа-Банку в якості радника в квітні, щоб допомогти банку в розвитку його корпоративного бізнесу та вирішенні ряду інших стратегічних і операційних завдань, зокрема, пов'язаних з планованим об'єднанням з Укрсоцбанком", - наголошується в повідомленні.

Архипов в жовтні 2015 року вийшов зі складу наглядової ради ПУМБу, яку він очолював, але продовжив консультувати наглядову раду банку з питань стратегії і корпоративного управління.

Група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова в листопаді 2012 року відкрила закордонний офіс в Лондоні - дочірню компанію SCM Advisors (UK) Limited і призначила її головою Архипова.

Як повідомлялося, в січні 2016 року ABH Holdings S.A. (ABHH, опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку) і UniCredit Group ( "UCG") оголосили про підписання угоди про передачу 99,8% акцій Укрсоцбанку в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9%.

Закриття угоди очікується в 2016 році після отримання необхідних погоджень.

Альфа-Банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) заснований в 1993 році. До ABH Holding входять також Альфа-Банки в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Amsterdam Trade Bank N.V. Дочірні компанії ABHH також здійснюють діяльність на Кіпрі і в Великобританії.

Власниками ABH Holdings SA є народжений у Львові Михайло Фрідман - 36,47% і народжений в Києві Герман Хан - 23,27%, що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузмичев - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі - громадяни РФ, які проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

За даними Нацбанку, на 1 квітня 2016 року за розміром активів Альфа-Банк займав 10-е місце (39,304 млрд грн) серед 109 діючих фінустанов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!