ЄС виділить 1,6 мільйона на поліпшення авіазаконодавства України

П'ятниця, 29 липня 2016, 16:44

Державіаслужба реалізує проект Twinning, який передбачає технічну та фінансову допомогу ЄС, з метою наблизити українські авіастандарти до європейських.

Про це заявив голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук.

"Підписання робочих домовленостей між Державіаслужбою та Європейським агентством з авіаційної безпеки про зближення систем сертифікації, а також наші зобов'язання перед міжнародними організаціями, членом яких є Україна, вимагають від нас відповідності міжнародним стандартам. Ми досягли значного успіху у наближенні регулювання до європейських норм в галузі льотної придатності, і готові активно працювати над тим, щоб норми в галузі аеропортів та аеродромів також відповідали кращим практикам", – підкреслив Олександр Більчук.

Технічна допомога розрахована на 21 місяць і впроваджується спеціалістами Державного Агентства Іспанії з авіаційної безпеки (AESA). Бюджет проекту складає 1,6 млн. євро.

Нагадаємо, за перші шість місяців 2016 року пасажиропотік аеропортів України виріс на 13,1%, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, і становив 5,326 мільйонів осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!