Фонд гарантування вкладів виставив на продаж 32 АЗС WOG - ЗМІ

П'ятниця, 29 липня 2016, 09:02

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами юридичних осіб, виданими ВАТ "Банк Форум".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фонду, пише OilNews.

Відзначається, що на початок травня загальна заборгованість за договорами перевищила 1 млрд грн. При цьому позичальники ведуть активну господарську діяльність і в стані ліквідації не перебувають.

"Кредитні договори були укладені в 2013 році. Забезпеченням по ним виступають нежитлові приміщення в Києві загальною площею понад 10 тис. Кв. м і 32 АЗК на території України, більшість яких зосереджена в західній частині країни", - йдеться в повідомленні.

Лот виставляється на торги вперше. Його початкова вартість становить 849 млн грн. Варто зазначити, що на сьогодні це найдорожчий лот, виставлений на продаж Фондом гарантування.

Торги відбудуться на електронному майданчику ТОВ "СЕТАМ" 23 серпня 2016. Заявки на участь в аукціоні приймаються до 22 серпня.

Згідно з фотографіями, опублікованими на сайті фонду, мова йде про продаж саме АЗК WOG.

Відзначимо, що банк "Форум" має майнові права на більш ніж 40 українських АЗС. Більшу половину з них складають АЗС компанії WOG.

Працююча під брендом WOG мережа автозаправних станцій налічує 512 об'єктів у всіх областях України.

Компанія імпортує нафтопродукти із заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Щорічний імпорт нафтопродуктів компанії становить близько 2 млн тонн.

Вона також має 32 нафтобази, 250 бензовозів, стаціонарні та пересувні лабораторії перевірки якості нафтопродуктів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!