Рейтинги України залишаються на переддефолтному рівні - Fitch

Вівторок, 26 липня 2016, 10:57

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в національній валюті на рівні "CCC" ( "переддефолтний").

Про це, з посиланням на агентство, передає УНІАН.

Як зазначається, довгостроковий рейтинг пріоритетних незабезпечених облігацій країни в національній валюті також підтверджено на рівні "CCC", короткостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджений на рівні "C", визначено короткостроковий РДЕ в національній валюті "C".

Fitch повідомляє, що перегляд рейтингів суверенних емітентів повинен відбуватися за опублікованим графіком, згідно з яким, перегляд рейтингів України припадав на 11 листопада, проте агентство може відступити від цього порядку, зокрема, при зміні рейтингової методології, чим і обумовлений цей перегляд рейтингів.

За інформацією Fitch, рейтинг відображає думку агентства, що в Україні відсутні ключові фактори, необхідні для підвищення рейтингу в національній валюті, включаючи фактор сильних фундаментальних показників по державним фінансам щодо фундаментальних показників за зовнішніми фінансами і фактор пріоритетності кредиторів в національній валюті щодо кредиторів в іноземній валюті .

Раніше Fitch Ratings підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг України на рівні "ССС" 16 травня, одночасно підтвердивши аналогічний рейтинг щодо українських євробондів.

Агентство підвищило довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті (рейтинг дефолту емітента) до "CCC" з "RD" (обмежений дефолт) в листопаді 2015 року на тлі завершення процесу реструктуризації частини держборгу країни.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!