HP Tech Ventures цікавиться українськими стартапами

П'ятниця, 22 липня 2016, 19:22

Венчурний фонд HP Tech Ventures починає роботу і на українському інвестиційному ринку.

Про це пише AIN.

Як повідомляється, мова не йде про запуск повноцінного представництва - офіси фонду є поки що тільки в Пало-Альто і Тель-Авіві.

Але фонд починає роботу і на українському інвестиційному ринку, цей напрямок буде від імені фонду курирувати Віталій Голомб, Investment Lead в HP Tech Ventures (раніше він входив до ради директорів Happy Farm).

За його словами, фонд "радий підтримати зростаючу стартап-екосистему України".

Фонду цікаві проекти з України.

Середній чек його угоди - 3-5 млн дол, в першу чергу, інвесторів цікавлять глобальні компанії на ранній стадії, які працюють з 3D-печаткою, інтернетом речей, якому вони розроблені й віртуальною реальністю, роботами і штучним інтелектом. Іншими словами, в сферах, які цікаві самій HP.

За словами виконавчого директора UVCA Ольги Афанасьєвої, керівники асоціації зустрілися з представниками фонду під час туру в Кремнієву долину в травні.

"Сподіваємося, наша взаємодія допоможе HP Tech Ventures знайти цікаві стартапи та інвестувати саме в Україні, адже зараз дійсно "є з чого вибрати" - в нашій країні понад 2500 стартапів на різних стадіях розвивають свої бізнес-моделі, і кількість проектів тільки зростає", - каже вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!