Чиновника УЗ викрали через його професійну діяльність – Омелян

Вівторок, 19 липня 2016, 16:44

Викрадення голови департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського пов’язано з його професійною діяльністю.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю ЕП, яке вийде незабаром.

"Я думаю що так, це пов’язано з його професійною діяльністю. Це проблема усіх державних підприємств. УЗ одна з найбільших державних монополій, яка посідає чинне місце не тільки по грошовому потоку, по кількості зайнятих, але і по корупції та неефективності", - зазначив міністр.

За словами Омеляна, це один з доказів, що УЗ потребує кардинальної реформи, що існує багато процесів, які не підзвітні суспільству і що цю ситуацію необхідно швидко виправляти.

"Мене хвилює, що спочатку в нас аварії на підпитку, потім у нас ці викрадення, загадкова смерть заступника Людмирського, яка була тиждень тому від удару струмом вдома. Такі епізоди один за одним, які тривожать. Ці речі між собою не пов’язані, але за теорією випадкових речей, спочатку трапляється щось одне, а потім наступне й наступне", - додав він.

"Мені неприємно як міністру, що УЗ в черговий раз потрапляє в об’єктив преси та суспільства, не здобутками та позитивними речами, а такими моментами, які ганьблять", - зазначає Омелян.

Нагадаємо, у ночі невідомі особи викрали голову департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського.

Викрадачі напали на Людмирського близько 22 години вечора, коли він вигулював собаку.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!