Суд скасував ліквідацію "Укрінбанку"

Четвер, 14 липня 2016, 16:25

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 13 липня про скасування ліквідації "Укрінбанку".

Про це йдеться у повідомленні фонду.

"Цим рішенням скарги Нацбанку і Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення", - повідомляє Фонд.

Незважаючи на це, Фонд з метою збереження активів банку і запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників і кредиторів банку вирішив продовжити повноваження уповноваженої особи ФГВФО на здійснення ліквідації "Укрінбанку" Ірини Білій до настання одного з двох обставин: прийняття Вищим адміністративним судом України остаточного рішення у судовій справі або узгодження Нацбанком нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності ПАТ "Укрінбанк".

З огляду на ситуацію, що склалася, Фонд зупиняє виплати вкладникам банку гарантованої суми відшкодування.

Нагадаємо, 24 грудня НБУ визнав банк неплатоспроможним, і ФГВФО ввів в банк тимчасову адміністрацію.

"Укрінбанк" заснований в 1989 році. Його найбільшим акціонером на 10 липня 2015 року був голова його наглядової ради Володимир Клименко (71,1514%).

Згідно з даними Нацбанку, за розміром загальних активів на 1 жовтня 2015 року Укрінбанк займав 27-е місце (5,832 млрд грн) серед 123 банків, що діяли в країні банків.

Крім того, 18 березня стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва 16 березня визнав незаконною і скасував постанову правління Національного банку "Про віднесення ПАТ "Укрінбанк" до категорії неплатоспроможних".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!