АМКУ перевірить ціни на скраплений газ

Середа, 13 липня 2016, 14:22

За останній місяць в усіх регіонах України середні роздрібні ціни скрапленого газу як моторного пального зросли в середньому на 15%.

Комітет підозрює змову між учасниками ринку та уже розпочав відповідне дослідження, йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

"Під час моніторингу ринку скрапленого газу в якості моторного пального Комітетом було виявлено, що за останній місяць в усіх регіонах України середні роздрібні ціни зазначеного виду пального зросли в середньому на 15%", - зазначили в Комітеті.

Найбільш стрімкого зростання роздрібні ціни реалізації скрапленого газу як моторного пального зазнали з початку липня 2016 року.

"При цьому лише за одну добу (з 11 по 12 липня 2016 року) в мережах АЗС (АГЗС) окремих операторів ринку 1 літр вказаного пального здорожчав майже на 1 гривню", - наголосили у відомстві.

АМКУ заявляє, що дана ситуація не могла залишитися поза увагою, оскільки таке здорожчання в роздрібній мережі може бути зумовлене не тільки об’єктивними факторами, що впливають на ціноутворення, а й бути наслідком вчинення учасниками ринку порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі виявлення в діях учасників ринку антиконкурентних узгоджених дій або зловживань монопольним (домінуючим) становищем до порушників будуть застосовані передбачені законодавством санкції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!