General Electric передасть Україні свій локомотив для випробувань

Вівторок, 12 липня 2016, 10:13

Американська багатоцільова корпорація General Electric найближчим часом може поставити в Україну локомотив власного виробництва для тестування на українських залізницях.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми завершуємо підготовку угоди щодо тестового локомотиву. Думаю, якщо не на цьому, то на наступному тижні підпишемо. Після цього локомотив буде доставлений в Україну і почне піврічне тестування", - сказав міністр журналістам у понеділок у Києві.

Омелян також додав, що готується меморандум про співпрацю з General Electric за аналогією з підписаним у понеділок меморандумом з канадської Bombardier, в рамках якого планується створення спільного виробництва локомотивів в Україні.

General Electric - американська багатогалузева корпорація, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки, газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, фототехніку, побутову та освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

Компанія станом на 2015 рік посідає дев'яте місце в списку найбільших публічних компаній Forbes Global 2000, і була найбільшою в світі нефінансовою ТНК, а також великим медіаконцерном. У рейтингу Financial Times за ринковою капіталізацією займає 13 місце в 2015 році.

Раніше повідомлялося, що один із найбільших у світі виробників залізничної техніки - канадська компанія Bombardier планує створити в Україні спільне підприємство з виробництва локомотивів та іншої техніки.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!