Суд заарештував ще 14 свердловин компанії Злочевського

Вівторок, 12 липня 2016, 09:51

Печерський районний суд Києва за клопотанням Генеральної прокуратури наклав арешт на 14 свердловин ТОВ "Парі", що входить до складу групи компаній Burisma, що, у свою чергу, належить колишньому міністрові екології й природних ресурсів Миколі Злочевському.

Про це йдеться в ухвалі суду від 1 липня, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зокрема, заарештовано 6 свердловин на Никловицькому родовищі у Львівській області, 6 свердловин на Пилипівському родовищі в Івано-Франківській області й 2 свердловини на Шереметівському родовищі в Чернівецькій області.

Раніше в Держреєстрі судових рішень було оприлюднено 2 ухвали про накладення арештів на 20 свердловин ТОВ "Енергосервісної компанії "Еско-Північ" і 12 свердловин ТОВ "Перша українська газонафтова компанія" (обидві входять в Burisma).

Таким чином, кількість заарештованих свердловин компаній групи Burisma становить 46 одиниць в 5 областях.

Також 1 липня суд заарештував 1 свердловину ТОВ "Системойлінжиніринг" (належить кіпрській "Diloretio Holdings Ltd, офіційно не входить в Burisma) на Водянівській площі в Харківській області.

Всі ці арешти було накладено в рамках досудового розслідування Генпрокуратури стосовно привласнення коштів посадовими особами державної компанії "Укргазвидобування" протягом 2010-2014 років при виконанні договорів про спільну діяльність, а також за підозрою в ухилянні від сплати податків посадовими особами низки компаній із групи Burisma (належить Злочевському).

Як повідомлялося, Злочевський є власником компанії Burisma Holdings, що заснована в 2002 році.

У її склад входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобуванням вуглеводнів, - енергосервісна компанія "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська газонафтова компанія" і "Алдеа".

Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобування вуглеводнів в Україні. Компанії групи Burisma Holdings Ltd в 2015 році добули порядку 1,2 млрд кубометрів газу.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!