"Укрзалізниця" створить спільне підприємство з Bombardier

Вівторок, 12 липня 2016, 09:42

Один із найбільших у світі виробників залізничної техніки - канадська компанія Bombardier планує створити в Україні спільне підприємство з виробництва локомотивів та іншої техніки.

Відповідний меморандум про наміри підписали голова правління "Укрзалізниці" Войцех Бальчун і член правління компанії Олександр Бужор, а також представники керівництва Bombardier Ервін Гербер і Флавіо Канетті, пише УНІАН.

Документ був підписаний у Києві у присутності першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва та міністра міжнародної торгівлі Канади Христі Фріланд.

Меморандум входить у загальний пакет двосторонніх документів між Україною та Канадою, підготовлених до офіційного візиту до Києва прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

Як повідомлялося, плани залучити канадську Bombardier до виробництва локомотивів в Україні були озвучені ще у травні поточного року.

Як зазначав тоді міністр інфраструктури Володимир Омелян, Bombardier і американська багатогалузева корпорація General Electric планували привезти в нашу країну свої локомотиви для тестування на строк 3-6 місяців.

11-12 липня у Києві з офіційним візитом перебуває прем'єр-міністр Канади Трюдо. Основним підсумком візиту стало підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою, яка набуває чинності негайно і дозволяє у найближчі 7 років зняти 99% торгових обмежень, що існували між двома країнами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!