У травні інфляція становила 0,1%

Середа, 8 червня 2016, 16:51

Ціни на споживчому ринку в травні 2016 року порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,1%, з початку року - на 5,2%.

Про це свідчать дані Держстату.

Як зазначається, на споживчому ринку в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,2%.

"Найбільше (на 5,1%) подорожчали яйця. На 2,6-0,5% підвищилися ціни на продукти переробки зернових, фрукти, м’ясо птиці, свинину, соняшникову олію, рибу та продукти з риби, масло. Водночас на 5,8% подешевшали овочі, на 2,2-1,2% знизилися ціни на молоко, сало, цукор", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 3,3%, у тому числі тютюнові вироби - на 3,3%, алкогольні напої - на 3,2%.

"Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива знизилися на 2% головним чином за рахунок зниження тарифів на природний газ на 4,3%", - повідомляє Держстат.

"Підвищення цін на транспорт у цілому на 2,8% відбулося в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил на 5,8%. Разом з тим на 0,9-0,8% подешевшали автомобілі та перевезення залізничним і авіаційним транспортом", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, зростання споживчих цін в Україні в квітні 2016 року прискорилося до 3,5% в порівнянні з 1% у березні і зниженням на 0,4% в лютому.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua