Стали відомі ціни на послуги Uber в Україні

Четвер, 30 червня 2016, 12:48

Мінімальний тариф на послуги таксі Uber в Києві становитиме від 40 гривень.

Про це на презентації Uber в Києві заявив директор Убер-Україна Аркадій Вершебенюк.

"У Києві понад 40 тисяч людей відкривали додаток Uber до запуску - це не тільки найбільший показник в Європі - це один з найбільших показників у світі", - сказав він.

"Якщо пам'ятаєте, півроку тому було багато очікувань. Все, ми запускаємося - з цього дня Uber офіційно працює в Києві", - заявив Вершебенюк.

За його словами, базові тарифи для киян складуть 25 гривень за подачу + 4,5 грн/км + 0,4 грн/хв. Таким чином, мінімальна вартість поїздки - 40 грн. Він також зазначив, що середній час подачі становить 4-5 хвилин.

"Автомобілі - це авто нормальної якості. Камрі не старші 2008 року, ідеальний зовнішній вигляд. Кожен повинен мати страховий поліс, повинен бути зареєстрований як ПП, у водія повинен бути стандартний пакет документів плюс ліцензія. Є три сторони в цьому рівнянні: користувачі, партнери, місто", - сказав Вершебенюк.

У лютому 2016 року стало відомо, що компанія Uberlin – авторизований партнер сервісу пошуку таксі Uber, почала збирати базу водіїв в Україні для їх подальшого підключення до сервісу в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Uber має штаб-квартиру в Сан-Франциско і присутня більш ніж в 300 містах світу.

Детальніше про плани Uber в Україні можна почитати в публікації "Економічної правди".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!