Суд підтвердив банкрутство банку "Юнісон"

Середа, 29 червня 2016, 12:28
Суд першої інстанції підтвердив законність віднесення банку "Юнісон" до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 23 червня 2016 року повністю відмовив одному з акціонерів ПАТ "Банк "Юнісон" у задоволенні позовних вимог, щодо визнання протиправною постанови НБУ про віднесення "Юнісону" до категорії проблемних.

Таким чином, суд першої інстанції підтвердив правомірність дій Нацбанку на всіх етапах взаємодії з ПАТ "Банк "Юнісон" з питань приведення структури власності цього банку у відповідність до вимог щодо прозорості.

Згідно з законом у позивача є 10 днів з дня отримання копії судового рішення для оскарження цього рішення в суді апеляційної інстанції.

Нагадаємо, 28 квітня НБУ визнав банк "Юнісон" неплатоспроможним

Як зазначається, починаючи з середини 2014 року Нацбанк неодноразово звертав увагу ПАТ "Банк "Юнісон" на невідповідність структури його власності вимогам прозорості.

Пізніше, в "Юнісоні" заявили, що рішення про визнання його неплатоспроможним є спробою рейдерського захоплення НБУ

Як відомо, банк був пов'язаний з Антоном Клименко, загиблим братом екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. За інформацією ЕП, Клименко досі залишається реальним власником "Юнісон".

Більшість співробітників холдингу "Вести", який також пов'язують з Клименко, обслуговуються в банку.

Станом на 1 квітня 2016 року регулятивний капітал банку "Юнісон" становить 5 млн гривень. Банк запевняє, що не залучав рефінансування від НБУ.

За підсумками 2015 року кредитний портфель банку "Юнисон" становив 579,6 млн гривень, крім того, за підсумками 2015 рік банк сплатив понад 16,7 мільйонів гривень до державного бюджету.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua