Volkswagen заплатить 15 мільярдів за врегулювання дизельного скандалу

Вівторок, 28 червня 2016, 10:34

Компенсації покупцям автомобілів Volkswagen, на яких стояло програмне забезпечення, занижуюче реальні показники викидів шкідливих речовин, досягли 15 млрд доларів, що стало рекордом для індустрії.

Про це пише "Російська служба ВВС".

Точний розмір виплат оголосять американські представники німецького гіганта у Вашингтоні.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, кінцева сума включає в себе 10 млрд доларів на ремонт або викуп бракованих авто і до 10 тисяч доларів компенсації для кожного з 428 тисяч власників цих машин з дизельним двигуном.

Крім того, 5 млрд доларів повинні будуть піти на дослідження екологічного впливу від недоброякісних моторів.

У минулому році влада США зобов'язала Volkswagen відкликати майже півмільйона машин, випущених на американський ринок з 2009 по 2015 рік. Крім того, розслідування проводиться і в декількох інших країнах.

У січні мін'юст США подав на корпорацію до суду, після того як компанія зізналася у махінаціях з показниками шкідливих викидів дизельних автомобілів свого виробництва.

У зв'язку з цим кінцева сума компенсації повинна буде отримати схвалення суду в Детройті.

За даними самої компанії, підробка результатів тестування торкнулася 11 млн машин з дизельними двигунами по всьому світу.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.