РФ запропонувала Hyperloop Ілона Маска побудувати магістраль в Приамур'ї

П'ятниця, 17 червня 2016, 15:35

Міністерство транспорту домовилося з представниками Hyperloop створити робочу групу для будівництва високошвидкісної магістралі в Приамур'ї для перевезення вантажів.

Про це міністр транспорту Максим Соколов розповів в інтерв'ю НТВ, пише РБК.

"Ми домовилися, що займемося розробкою проекту з сьогоднішнього дня, щоб першу модель представити вже на Східному економічному форумі на початку вересня у Владивостоці", - розповів Соколов.

Соколов підтвердив РБК, що проект обговорюється, і оцінив ймовірність його реалізації як високу.

За його словами, інвестори оцінюють будівництво 70 кілометрової магістралі на 30% дешевше за будівництво аналогічної залізничної гілки за 30-40 млрд руб. Виходить, що витрати на проект можуть скласти 318-425 млн дол.

Мінтранс розраховує, що проект буде реалізований за державної підтримки і стане частиною транспортного коридору "Примор'я-2", з'єднавши китайську провінцію Цзилінь з портом Словник на півдні Приморського краю.

Обсяг перевезень планується на рівні 10 млн тонн вантажів на рік.

Джерело в Мінтрансі заявило, що пошуками інвесторів проекту буде займатися Hyperloop.

Нагадаэмо, надшвидкісна магістраль Hyperloop - транспортний проект Ілона Маска, засновника Tesla Motors, SpaceX і PayPal.

Вакуумний надзвуковий поїзд Hyperloop повинен розвивати швидкість від 480 до 1,220 км/г.

Раніше газета "Вэдомости" повідомляла, що "Російські залізниці" і Hyperloop створили робочу групу і обговорюють співпрацю.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua