Суд не дав "Укргазвидобуванню" розірвати договір із компанією Онищенка

Четвер, 16 червня 2016, 11:13

Господарський суд Київської області відмовив державній газодобувній компанії "Укргазвидобування" у розриві договору про спільну діяльність з ТОВ "Природні Ресурси+".

Про це сказано в рішенні суду від 24 травня, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, повідомляють "Українські новини".

На стороні позивача в судовому процесі виступила прокуратура.

Суд дійшов висновку, що й "Укргазвидобування", й представники прокуратури не довели й не підтвердили наявність істотних порушень ТОВ "Природні ресурси+" своїх зобов'язань за договором СД, які могли бути підставами для його розірвання.

Позиція "Укргазвидобування" у суді, зокрема, полягає в тому, що ТОВ "Природні ресурси+" не виконали планові роботи на свердловинах, що спричинило падіння видобутку вуглеводнів і, як наслідок, недоодержання виторгу.

Об'єктами спільної діяльності "Укргазвидобування" і "Природних ресурсів+" є свердловини № 107, 114, 123 Куличихинського, свердловини № 51, 60 Гадяцького родовищ (обидва - Полтавська область) і відповідна інфраструктура, розташовані в межах ліцензійних площ.

Відповідно до даних Державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, співзасновником товариства з обмеженою відповідальністю "Природні Ресурси+" є народний депутат Олександр Онищенко (група "Воля народу").

Раніше суд розірвав договір про спільну діяльність із ТОВ "Фірма "Хас", але при цьому відмовив розриві з ТОВ "Надра Геоцентр", які також входять у сферу впливу Онищенка.

Національне антикорупційне бюро заявило, що в результаті діяльності близьких Онищенку компаній при реалізації договорів про СД із "Укргазвидобуванням" державі сумарно було завдано збитків у розмірі близько 3 млрд гривень.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала в Генеральну прокуратуру подання на зняття недоторканності, затримка й арештувала депутата Онищенка.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!