Порошенко скасував оподаткування пенсій

П'ятниця, 10 червня 2016, 17:19

Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій", прийнятий Верховною Радою 2 червня.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Як зазначається, президент підкреслив, що в 2015 році владі вдалося врятувати країну від дефолту, а на початку цього року - досягти макрофінансової стабілізації економіки.

"Ціною надзвичайних зусиль нам нарешті вдалося зломити негативну тенденцію падіння ВВП і економіки України, яка тривала 14 кварталів", - повідомив він.

Президент зазначив, що падіння в значній мірі було викликано агресією Росії проти України, окупацією великого промислового регіону, демонтажем та знищенням виробництва в цьому регіоні і закриттям ринку РФ для українських виробників.

Він вважає, що сьогодні ситуація змінилася і є позитивна динаміка.

"У першому кварталі 2016 року, вперше після 14 кварталів, ми спостерігаємо зростання економіки. Ми впевнені в тому, що ця тенденція буде продовжена і далі, тому що сьогодні у нас є зростання прямих іноземних інвестицій, і поява інвесторів", - зазначив Порошенко.

За його словами, всі ці фактори дають можливість забезпечити не тільки життєдіяльність держави, а й скасувати фіскальне навантаження на пенсії.

"Перше - були зроблені кроки, спрямовані на захист пенсіонерів. І сьогоднішній закон, який я підписую, стверджує, що у нас пенсії більше не будуть обкладатися податком", - сказав президент.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!