Ціна на біткоіни досягла 20 місячного максимуму

Понеділок, 30 травня 2016, 12:25

З 27 травня ціна на біткоіни підскочила на 15% і досягла 530 доларів - це найвища ціна на криптовалюту з серпня 2014 року, коли біткоіни торгувався на рівні 532 долара.

Про це пише AIN з посиланням на Quartz.

Загальна капіталізація всього обороту біткоінів таким чином досягла 8 млрд доларів.

Як пише видання, можливих причин,  через які міг трапиться такий стрибок ціни, кілька.

 

Портал Zerohedge пов'язав подорожчання зі збільшенням обсягу торгів і попиту на біткоіни в Китаї. Там інвестори купують криптовалюту за 573 долари. Це припущення підтверджує дослідження спеціалізованого видання Coindesk, опубліковане на початку 2016 року.

Згідно з ним, торгівля біткоінів з використанням китайського юаня становить 95% всіх операцій з криптовалюти, проти 80% на травень 2015 року.

Ще одним можливим фактором подорожчання є Ethereum, цифрова фінансова платформа, яка привернула увагу Microsoft, IBM і Delloitte.

У Ethereum і його віртуальної валюти ether минулий тиждень також був успішним.

Один з найбільш успішних біткоін-стартапів в контексті залучених інвестицій Coinbase повідомив, що буде підтримувати торгівлю ether на новій біржі GDAX. Хоча ціна на ether за останні кілька днів знизилася.

У Coindesk не змогли дати чітке пояснення поточного підйому ціни.

Петер Зіковскі, операційний директор фірми з торгівлі біткоінів Whaleclub, повідомив Coindesk: "Немає ніякого підгрунтя або каталізатора, яке стоїть за зростанням ціни".

Нагадаємо, що недавно підтримка біткоінів з'явилася в Steam. Ігри за біткоіни можна купити і в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!