У Львові облаштували понад 150 точок доступу до безкоштовного Wi-Fi

П'ятниця, 27 травня 2016, 19:54

Центр Львова об’єднали мережею із понад 150 точок доступу до безкоштовного Wi-Fi. 

Про це повідомляє Zahid.net.

Як зазначається, безкоштовним швидкісним інтернетом покрита частина міста від вулиці Університетської до вулиці Підвальної та проспекта Шевченка.

Даний проект Львівська міська рада близько трьох місяців впроваджує спільно із інтернет-провайдером "Воля".

"Основними нашими вимогами була висока швидкість інтернету та так зване "безшумне підключення", аби  інтернет сам перекидався із однієї точки доступу до іншої, не вимагаючи від користувача під’єднуватись кожного разу заново", - розповів начальник ІТ-управління Львівської міської ради Тимофій Александронець.  

Точки доступу до безкоштовного WiFi називаються "Lviv Volia Wi-Fi". Вони працюють у двох швидкісних діапазонах – 2,4 і 5 ГГц.

Провайдер переконує, що швидкість передачі даних є достатньою, аби дивитись відео в мережі або телефонувати в Skype. Перед підключенням до інтернету користувачам пропонують переглянути невеличке рекламне оголошення.

"Зараз якщо поділити центр міста на умовний квадрат, то інтернетом забезпечена територія від проспекту Шевченка – ЛОДА - Оперного театру до університету ім. Франка. В подальшому ми також плануємо забезпечити інтернетом і віддалені райони міста", - додав Александронець. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"