Насіров знову "збрехав" щодо податкового боргу "Укрнафти" - депутат

Середа, 18 травня 2016, 12:18

В органах ДФС наявна вся необхідна інформація стосовно боргу в розрізі окремих спецдозволів, тому твердження про відсутність такої інформації не відповідає дійсності та є наданням неправдивої інформації на депутатське звернення.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від партії "Об'єднання "Самопоміч" Вікторія Войціцька.

"Маємо ще один доказ надання головою ДФС Романом Насіровим неправдивої інформації стосовно податкового боргу ПАТ "Укрнафта" в розрізі окремих спеціальних дозволів з метою недопущення зупинення їх дії", - написала вона.

Як стало відомо з листа Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Сумській області, задекларовані суми податкових зобов'язань з рентної плати за користування надрами відображаються в інтегрованих картках за кожним видом обов'язкового платежу (за кожним видом корисних копалин), пише депутат.

"Хоча автоматизована система обліку платежів не передбачає окремого сервісу щодо обліку нарахувань податкових зобов'язань з рентної плати у розрізі окремих спецдозволів, таку інформацію цілком можливо надати шляхом виокремлення та систематизації в ручному режимі", - зазначила Войціцька.

За її словами, в органах ДФС наявна вся необхідна інформація стосовно боргу в розрізі окремих спецдозволів, тому твердження про відсутність такої інформації не відповідає дійсності та є наданням неправдивої інформації на депутатське звернення.

Нагадаємо, у квітні Державна фіскальна служба вимагала від НАК "Нафтогаз України" розірвати контракт з головою правління ПАТ "Укрнафта" Марком Роллінсом.

Як відомо, заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Чистий збиток "Укрнафти" за 2015 рік становить 4,9 мільярда гривень.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтодобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!